Her Marka Araca Bakım, Onarım

Han-Car Otomotiv

Ücretsiz 15 Nokta Check-Up Randevunuzu Alın

Ücretsiz arıza tespit nedir ?

Aracınıza basit bir bakım yaptırmak yerine Bosch Car Service’den kapsamlı bir 15 adım kontrol talep edin. 15 adım kontrol emniyet ve güvenilirliği artırır, yakıt verimliliğini yükseltir, genel sahip olma maliyetini düşürür, yeniden satış değerinin korunmasına yardımcı olur.

Neleri Kapsar ?

15 adım kontrol, bir aracın görebileceği en iyi bakımdır. Aracın bakım programı kapsamındaki ekipman kontrollerinin, değişikliklerin ve ikmallerin çoğunu içerir, ancak hepsini tek seferde yapar. Önemli uygulamalardan bazıları şunlardır:

  • Elektrik ve elektronik sistemleri
  • Lastikler
  • Aydınlatma sistemleri
  • Alt gövde
  • Korna
  • Frenler (görsel muayene)
  • Silecekler
  • Akü (görsel muayene)
  • Sıvılar
  • Klima sistemi

Bakım sırasında sorun tespit edilirse, Han-Car Bosch Car Service bir çözüm önermek için sizinle iletişime geçecek ve çalışmaya devam etmek için izninizi isteyecektir.

Hangi Araçlar İçin Uygundur ?

Araç kullanımınız ister seyrek ister yoğun olsun, çok noktalı kontrolden yararlanabilirsiniz.

Araçlarını sadece çocukları okula götürmek ve alışveriş gibi kısa işler için kullanan sürücülerdenseniz, bu kontrolün size uygun olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak gerçek şu ki, bu tür bir kullanım aslında araçlar için daha zorlayıcıdır. Genellikle frenleri, aküyü ve yağlamayı ciddi şekilde test eden ve yakıt tüketimini artıran dur kalklı sürüşler içerir.

Sık sık uzun yolculuklar yapıyor veya direksiyon başında saatler geçiriyorsanız, daha sık bir 15 adım kontrole ihtiyacınız olduğu açıktır. Evinizden uzakta veya önemli bir görevin ortasında iken kendinizi ciddi bir sorun içinde bulmak istemez.

Neden Bosch Car Service’i tercih etmelisiniz?

Han-Car Bosch Car Service merkezinde son teknoloji arıza teşhis ekipmanları ile oldukça iyi bir donanım seviyesine sahiptir. Bu, aracınızla ilgili olası sorunları tespit etmelerinde onlara büyük bir avantaj sağlar.

Bazı hizmet sağlayıcıları, maliyetlerden tasarruf etmek için daha düşük kalitede parça ve malzeme kullanma hatasına düşmektedir. Bu yanlış bir ekonomidir; çünkü bu tür öğeler daha kaliteli parçalar kadar iyi performans göstermez. Han-Car Bosch Car Servisi bir parçayı değiştirdiğinde, ilgili OEM standardını karşılayan yedek parçalar kullanır.

Aracınızı 15 adımlı bir kontrol için getirdiğinizde, doğal olarak servis personelinin zaman ayırmasını ve her şeyi gerektiği gibi yapmasını istersiniz. Bu yüzden Han-Car Bosch Car Service kapsamlı kontrol ve değişiklik listesini işlerken acele etmeyecektir. Ancak aracınızın hayatınızda önemli bir rol oynadığının da farkındayız; bu yüzden zamanında geri almanızı sağlayacağız.

15 adım kontrol gelecekteki sorunları önler

Sadece yatırımınızı korumak için bile olsa aracınıza düzenli olarak bakım yaptırmanın önemli olduğunu herkes bilir. Ancak kabul etmeliyiz ki, bakım planları bazen karmaşık ve anlaşılması zor olabilir. Bu yüzden bunu erteler ve arıza veya daha kötüsüne yol açabilecek yetersiz bakımın sonuçlarını düşünmemeye çalışırız.

Ama iyi bir haberimiz var: Han-Car Bosch Car Servis, aracınıza hak ettiği bakımı mümkün olan en kolay şekilde sağlamanıza yardımcı olmak için otomobiller için 15 adımlı bir kontrol tasarlamıştır. En önemlisi, bu kapsamlı hizmet size hem kendi emniyetiniz hem de yolcularınızın emniyeti için tam bir iç rahatlığı sağlayacak ve ayrıca bir arızanın kötüleşmesinden kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

Buna ek olarak, bir depo benzinle katedebileceğiniz kilometreyi artırırken, yüksek maliyetli onarım olasılığını düşürerek araca sahip olmanın toplam maliyetini azaltacaktır.

Son olarak, aracınızı satmanız gerektiğinde, potansiyel alıcılara kapsamlı ve tutarlı bakım yapıldığını kanıtlayan bir dizi Han-Car Bosch Car Servis belgesi gösterebilirseniz iyi bir fiyat alma olasılığınız da daha yükselecektir.

Aracınızın bakımını ihmal etmek veya minimum seviyede gerçekleştirip en iyisini umut etmek insana cazip gelir, ancak kapsamlı ve düzenli kontrollerin uzun vadede bir dizi avantajı vardır. Bosch Car Service’in 15 adım kontrolü, aracınız için birçok farklı bakımı ve kontrolü birleştirir.

Whatsapp

© 2024 Han-Car Otomotiv Tüm hakları saklıdır | Creative 1453.Pro