Yenileniyoruz 🛠️

Sevgili Ziyaretçilerimiz,

Han-Car Bosch Car Servis web sitesinde siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için bakım çalışmaları yapıyoruz. Bu nedenle şu anda web sitemize erişim sağlayamazsınız, ancak kısa süre içinde tekrar aktif olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bize duyduğunuz güven ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Aracınızın bakımı ve onarımı konusunda uzman ekibimiz, sizin için en iyi hizmeti sunmak için burada çalışmalarına devam ediyor. Gelişmiş teknoloji ve Bosch kalitesiyle donatılmış ekipmanlarımızla aracınızı güvende tutmak ve sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bakım çalışmalarımız tamamlandığında, web sitemize dönerek daha fazla bilgi alabilir, hizmetlerimizi inceleyebilir ve randevu taleplerinizi iletebilirsiniz. Aracınızı uzman ellerde tutmak için sabırlı olmanızı ve tekrar ziyaret ettiğinizde güncellenmiş bir web sitesiyle karşılaşacağınızı umuyoruz.

Herhangi bir acil durumda veya sorunuz olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşteri hizmetleri ekibimiz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Göstermiş olduğunuz anlayış ve sabrınız için teşekkür ederiz. Yakında tekrar görüşmek dileğiyle!

Saygılarımızla,
Han-Car Bosch Car Servis

Müşteri Hizmetleri

Bakımda olsakta sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bilgi ve sorularınız için servis danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz